Topo

Ime Sektor Ocjena Dužina Autor
Aja Pejotl A 4c 19 Vedran Ugljen
Birthday Pejotl A 5a 20 Irhad Hadžiabdić
Lupa li lupa Pejotl A 5b 18 Dževad Zuhrić
Lijevo od Breke Pejotl A 5c 18 Salih Mulaosmanović
Desno od smreke Pejotl A 6a 19 Salih Mulaosmanović
Šta da se radi Pejotl A 6b 18 Damir Ugljen
Valentinovo Pejotl A 5b 14 Vedran Ugljen
Nas troje Pejotl A 5a 17 Vedran Ugljen
Posjekotina Pejotl A 5a 18 Vedran Ugljen
Fojnica Pejotl A 5b 18 Denis Josipović
Ahdnama Pejotl A 6a+ 18 Denis Josipović
Svjetski dan sindroma Down Pejotl A 6b+ 18 Petar Bekavac
Brena Pejotl A 6b 18 Salih Mulaosmanović
Smjer braće Badžak Pejotl A 6c+ 18 Salih Mulaosmanović
Pejotl Pejotl A 6b 17 Salih Mulaosmanović
Dragon Transport Pejotl A 6b 17 Salih Mulaosmanović
Sa talkarom u zubima Pejotl A 6a+ 19 Sanel Marić i Damir Ugljen
Nob Pejotl 6a+ 18 Salih Mulaosmanović
Pčelinjak B
Forma Pčelinjak B 6a+ 20 Salih Mulaosmanović
Šestar Pčelinjak B 6a 20 Salih Mulaosmanović
Kloc Pčelinjak B 6b+ 20 Salih Mulaosmanović
Kondut Pčelinjak B 6a+ 18 Salih Mulaosmanović
Đuli Pčelinjak B 5c 18 Salih Mulaosmanović
Mujine koze Pčelinjak B 5b 18  Vedran Ugljen
 EL Prezidente Pčelinjak B 3 20 Vedran Ugljen
Ljut C
Blagajski warm up Ljut C 5c 9 Damir Ugljen
Bratstvo i jedinstvo Ljut C 6b+ 15 Vedran Ugljen
Simbioza Ljut C 6c 15 Petar Bekavac
Bonobo Ljut C 7a+ 18 David Lemmerer
Četiri strane svijeta Ljut C 7b 21 Igor Vukić
Za Komite Ljut C 7a+ 18 Petar Bekavac
Merhaba Ljut C 6c+ 24 Silvo Karo
Jugoslavija Ljut C ? 24 Joris Peeters
Pedala Ljut C 5b 8 Vedran Ugljen
Biciklo Ljut C 5a 8 Vedran Ugljen
Crvene stijene D
Šigureca Crvene stijene D 5c/6a 15 Petar Bekavac
La cuenta Crvene stijene D 5c/6a 15 Vedran – Damir
United colors of climbing Crvene stijene D 6b+ 22 Petar Bekavac
Sivi mišoko Crvene stijene D 6b 22 Igor Vukić
Golden eagle Crvene stijene D 7a+ 20 Wanja Reichl
Aganovac Crvene stijene D 7a 22 Quentin Chastagnier
Magla Crvene stijene D 7b 22 Salih Mulaosmanović
Power line Crvene stijene D 7a+ 24 Joris Peeters
Bara Crvene stijene D 7a 25 Quentin Chastagnier
Punk donkey Crvene stijene D 6c 20 Enrico Mosetti
(Extenzija Kung-fu)
6c+/7a
Dragon Crvene stijene D 6c 22 Salih Mulaosmanović
U zemlji težaka Crvena stijena D 6c 15 Petar Bekavac
Jazavac Crvene stijene D 5c 15 Salih Mulaosmanović
Pločao Crvene stijene D 6b 15 Mirza Mašnić
Fap Mašina Crvene stijene D 6a 15 Salih Mulaosmanović
Samo pravo Crvene stijene D 5b 18 Bojan Lovšin
Samo lijevo Crvene stijene D 5b 18 Bojan Lovšin
Karantena E
Lungomare Karantena E 5c 18 Petar Bekavac
Kuka Karantena E 5c 18 Damir Ugljen
Šparoga Karantena E 6b+ 15 Damir Ugljen
Dvotočka Karantena E 6b 15 Petar Bekavac
Fiss Hurus Karantena E 6a+ 18 Philipp Klausen
Vom Saulus zum Kraulus Karantena E 6a+ 12 Fabian Eberle
Henkelus Kraulikus Karantena E 6a+ 10 Paul Hidebrandt
Duga peć F
Oscilacije(zatvoren smjer) Duga peć F 4c,4c,4b,4a,3 120 Salih Mulaosmanović
Đulimanov sokak Duga peć F 4b,5a,4 100 Salih Mulaosmanović
Povratak otpisanih Duga peć F 6a,5c 80 Salih Mulaosmanović
Bacanje bisera pred svinje Duga peć F 6c?,6a+,6a 80 Salih Mulaosmanović
Druga verzija: 6a+,6a+,6a
Out-tor Duga peć F 5b,6a,5b 80 Salih Mulaosmanović
Prvi maj G
1.Maj(zatvoren smjer) Prvi maj G 4a,5a,5a 100 Vedran Ugljen
Dječiji
Princezla(zatvoren smjer) Dječiji 5a 12 Denis Josipović
Hiršleder(zatvoren smjer) Dječiji 4b 12 Denis Josipović
Publika J
Glavati blavor(zatvoren smjer) Publika J 5a 20 Irhad Hadžiabdić
Fiju briju Publika J 5c 20 Salih Mulaosmanović
No stres no fun Publika J 6b 20 Mirza Mašnić
Šamanski Publika J 6b 20 Salih Mulaosmanović
Publika Publika J 6b 20 Vedran Ugljen
Moća Goražde Publika J 6b+ 20 Salih Mulaosmanović
Golden teacher Publika J 6a+ 20 Irhad Hadžiabdić
Hladovina Lijevo K
ST Junkie Hladovina Lijevo K 6a 30 Petar Bekavac
Prvi Hladovina Lijevo K 5a 8 Ibrahim Balalić
Zašto tu Hladovina Lijevo K 5a 10 Vedran Ugljen
Rebus Hladovina Lijevo K 5a 10 Ibrahim Balalić
Tjeskoba Hladovina Lijevo K 6a 10 Bajro Beganović
Hladovina Desno K
Kombinacija za druga Hladovina Desno K 4c 8 Ibrahim i Sanel
Bikutsi Hladovina Desno K 4a 10 Bajro Beganović
Šo mazgun Hladovina Desno K 5a 10 Bajro Beganović
Babo reko Hladovina Desno K 5b 20 Christian i Viola
Hajde hajde Hladovina Desno K 5b 20 Christian i Viola
Vekina škola Hladovina Desno K 5c 20 Petar Bekavac
No name Hladovina Desno K 5c 18 Petar Bekavac
PMS Hladovina Desno K 6a+ 18 Petar Bekavac
Ispod- vodopanac M
Projekt Ispod- vodopanac M ? 35 Wanja Reichl
Speša pipa Ispod-vodopanac M ? 30 Sanel Marić
Nasmijana skvo Ispod-vodopanac M ? 30 Toni Miličević
Gavran L
Brkić Gavran L 6b? 35 Josh Carter
Štiglić Gavran L 6b+? 35 Omar Nazečić
Ahmin Gavran L 7a 35 Amar Đelkić
Splitski sevdah Gavran L 6b+/c 35 Adin Aškraba
Falco tinnunculus Gavran L 7a+ 35 Petar Bekavac
Halal vega Gavran ? 35 Sanel Marić
Stone town Gavran ? 30 Petar Bekavac
Šube Istok I
Puls Šube Istok I 6c+? 35 Sebastian Maier
A walk on the bright side Šube Istok I ? 33 Sebastian Maier
Kondor Šube Istok I 7b+? 30 Dževad Đelihodžić
Stand up and fight Šube Istok I 6a? 30 Stefan Gajić
Lulu Šube Istok I 6a+? 17 Aida Starčević
Polumaraton Šube Istok I 5a,2,5a,6b,5a,3,4c 200 Vedran Ugljen
(multi-pitch)
Šube Zapad I
***NOTICE: Šube Zapad I CLOSED FOR CLIMBING Period:01.04.-01.08.
Happy machine Šube Zapad I 6a 18 Wanja Reichl
Flight of the raven Šube Zapad I 6a,6b,5c,6a 80 Wanja i Koko
(multi-pitch)
Ćuko ćevapčići Šube Zapad I 6a+ 18 Wanja Reichl
Kruškica Šube Zapad I 6b+ 25 Wanja Reichl
Kikiriki i Košpice Šube Zapad I 7b+ 28 Igor Vukić
The legend of Sonja Šube Zapad I 7c 30 Wanja Reichl
Kajmak and Honey Šube Zapad I 8a 30 Wanja Reichl
Monkey diploma Šube Zapad I 7b+ 30 Wanja Reichl
Dedinih 90 Šube Zapad I 7b+ 33 Wanja Reichl
Projekt Šube Zapad I ? 40 Wanja Reichl
Ihsan Šube Zapad I Prva dužina 8a+ 20,15,15,45 Salih Mulaosmanović
(King line) (Exstenzija ?)
Projekt Šube Zapad I ? zatvoren smjer ? Claudio G
Za Zagu Šube Zapad I 6a 20 Samir Repeša
Vučije točilo zapad H
     *** Birds nesting
Livada Vučije točilo zapad H 5a 15 Nikola Milivojac
Josh Vučije točilo zapad H 6a+ 15 Josh Carter
Sutra ću Vučije točilo zapad H 6b 18 Igor Vukić
Mala Jugoslavija Vučije točilo zapad H 6a 30 Dževad Zuhrić i Robert Mencin
Shave your fingers Vučije točilo zapad H 6b 30 Wanja Reichl i Koko
Ćuko loco Vučije točilo zapad H 6b 30 Wanja Reichl
Other love Vučije točilo zapad H 6c+ 22 Wanja Reichl
Projekt Vučije točilo zapad H ? 20 Wanja Reichl
Prvo pa teško Vučije točilo zapad H ? 25 Abdulah Sudžuka
Old school Vučije točilo zapad H 7a 33 Wanja Reichl
Renesansa Vučije točilo zapad H 6c+ 40 Tarik Gološ
Ptice umiru pjevajući Vučije točilo zapad H 7b/+ 35 Wanja Reichl
Perla Vučije točilo zapad H 7c 35 Wanja Reichl
Vučije točilo Istok H
Linke talseite (multi-pitch) Vučije točilo Istok H 6a,7b,6c 85 Claudio G
Dolores Vučije točilo Istok H 5a,3,6a,7a,6c 160 Gerold Obermuller
(multi-pitch)
Put čovjeka u duhu djeteta Vučije točilo Istok H 4,5a,6a,6a+,7a,5a 180 Salih Mulaosmanović
Rebro Zapad N
Flaster Rebro Zapad N 4b 8 Samir Repeša
Kratki Rebro Zapad N 4a 10 Samir Repeša
Početak Rebro Zapad N 4b 8 Samir Repeša
Penjačka groznica Rebro Zapad N 7a 18 Igor Vukić
Do 9 na afteru Rebro Zapad N ? 20 Salih Mulaosmanović
Nađi ga Rebro Zapad N 7a+ 20 Salih Mulaosmanović
Blagajski sup Rebro Zapad N 6a 20 Admir Šarić
VR46 Rebro Zapad N 7b 20 Petar Bekavac
Predbajramski Rebro Zapad N 6a+ 12 Vedran Ugljen
Picaferaj Rebro Zapad N 7a+ 20 Petar Bekavac
Posl’o te Cobe Rebro Zapad N 6c 20 Haris Cerovina
BL kao Blagaj Rebro Zapad N 6b+ 22 Irijan Durmo
Banja Luka Rebro Zapad N 5c 20 Bojan Lovšin
Scorpio Spider-Kid- Rebro Zapad N 6c 18 Irijan Durmo
(Extenzija
Jiu-jitsu)
7a
Carpe diem Rebro Zapad N 6a+ 20 Irijan Durmo
Tantal Rebro Zapad N 6b 20 Irijan Durmo
Prvomajski Rebro Zapad N ? 15 Vedran Ugljen
Sizif Rebro Zapad N 5c 10 Irijan Durmo
Dani zemljotresa Rebro Zapad N ? (projekt) 15 Vedran Ugljen
Ne vjeruješ dok ne probaš Rebro Zapad N 8a 20 Matjaž Zorko
Marakuja Rebro Zapad N ? 20 Matjaž Zorko
Siga Rebro Zapad N 8a+ 20 Irijan Durmo
Aquarius Rebro Zapad N 6c 20 Irijan Durmo
The 5th Dimension Rebro Zapad N 6c+ 20 Petar Bekavac
Let the sunshine in Rebro Zapad N 6c+ 20 Irijan Durmo
Hair Rebro Zapad N 6b 10 Irijan Durmo
GMS Rebro Zapad N 6a+ 8 Irijan Durmo
Hurmašica Rebro Zapad N 4a 18 Irijan Durmo
Smokvara Rebro Zapad N 5c 18 Irijan Durmo
Profilni Rebro Zapad N 5c 12 Irijan Durmo
Skriveni Rebro Zapad N 6a+ 12 Irijan Durmo
Clandestino Rebro Zapad N 5b 20 Damir Ugljen
Dos cascos Rebro Zapad N 6a+ 20 Petar Bekavac
Braća Rebro Zapad N 5c 20 Vedran Ugljen
Rebro Istok N
 Bakistan Rebro Istok N 6b+ 15 Mirza i Edis
Za Arka Rebro Istok N 6a+ 18 Benjamin Husejnagić
Sveti Petrić Rebro Istok N 6a+ 17 Adi Duran
Baja Koka Rebro Istok N 6a+ 20 Haris Cerovina
Beauty without beasts Rebro Istok N 6a+ 20 Todd Swain
Little brother Rebro Istok N 5a 8 Dževad,Donette,Todd
Big sister Rebro Istok N 5a 8 Dževad,Donette,Todd
Bat,cat/goat Rebro Istok N 6a+ 18 Dževad,Todd
Projekt Rebro Istok 5b 18 Dževad,Donette,Todd
Belle Rebro Istok N 5a 18 Todd Swain
Treća opcija Rebro Istok N 5b 20 Irijan Durmo
Dodo Rebro Istok N 6b/+ 20 Irijan Durmo
Safet(y) Rebro Istok N 6a 18 Irijan Durmo
Mladi lavovi (trad) Rebro Istok N 5c 20 Irijan Durmo,Edin Durmo
Ana i mašina Rebro Istok N 6b 20 Matjaž Zorko
Inspiracija Rebro Istok N 5c 15 Aida Ćatić
Loki Rebro Istok N 6c 20 Denis Josipović
Ado se učio Rebro Istok N 6a+ 20 Irhad,Adnan
Batman Rebro Istok N 6a 10 Antonio i Ivana
PAS Rebro Istok N 6a 11 Adnan i Pero